MÖBLER / Bord / Skrivbord 5762550

nr 576 2550

Skrivbord

tidigt 1900-tal, längd: 150, djup: 75, höjd: 76

Kondition: kompletterade, senare bemålning, slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 6 april 2009
kl 18:32:00

6/4 15:10:02 1      Vinnande bud